PROFESJONALNE  PROJEKTOWANIE  MASZYN

Kompleksowe projektowanie i wykonywanie automatycznych pras i wielostanowiskowych urządzeń produkcyjnych.

Stanowiska montażowe

Produkujemy stanowiska montażowe, które charakteryzują się między innymi łatwością montażu, anodowaną konstrukcją aluminiową, aluminiowym blatem oraz możliwością wyboru dodatkowego wyposażenia i uzbrojenia. Stanowisko doposażyć można w prowadnice, wózki, balansery, oświetlenie czy akcesoria dodatkowe.

Ramiona reakcyjne

Produkujemy ramiona reakcyjne przeznaczone do eliminowania ciężaru oraz momentu obrotowego przenoszonego na rękę operatora. Ramiona reakcyjne mają zastosowanie zarówno do operacji pionowych jak i poziomych, zapewniają sztywne zamocowanie narzędzi co pozwala na zwiększenie dokładności montażu komponentów, większą dynamikę i osiągnięcie wysokich momentów obrotowych.

Pasy automatyczne

Jesteśmy producentem pras automatycznych Z 1, 2 lub 3 cylindrami prasującymi. Prasowanie odbywa się na stole obrotowym indeksacyjnym, co pozwala na jednoczesne wykonywanie kilku operacji przy zachowaniu dużej sztywności korpusu (poniżej 0,02 mm).
Cylindry śrubowe z silnikami Serwo pozwalają na pełną kontrolę nad procesem prasowania, tj. kontrolę siły, pozycji i ich wzajemnych zależności.

Manipulatory

Produkujemy manipulatory, które przeznaczone są do przenoszenia ładunków na zadane odległości - pneumatyczne, elektroniczne oraz automatyczne. 
Za pomocą wbudowanych uchwytów operator przy użyciu siły własnych mięśni lub za pomocą sterowania radiowego jest w stanie bezproblemowo przenosić, podnosić i pozycjonować ładunki o znacznej wadze.
Projektujemy manipulatory przemysłowe pneumatyczne, elektroniczne oraz automatyczne (sterowane radiowo)

Druk 3D

Oferujemy druk 3D na profesjonalnym sprzęcie. Możliwości są niemal nieskończone.
Technologia druku 3D w ciągu ostatnich kilku lat nieprzerwanie zyskuje na popularności. Druk 3D oraz modelowanie 3D dają niezmierzone morze możliwości, po które chętnie sięgają nie tylko przedsiębiorcy ale i klienci indywidualni. Technologia z powodzeniem jest wykorzystywana jako alternatywa dla produkcji o niskim wolumenie.

Ploter CNC

Świadczymy usługi frezowania i wiercenia na ploterze. Świadczymy usługi wycinania frezowania i wiercenia na ploterze CNC. Nasze precyzyjne urządzenie pozwala na obróbkę takich materiałów jak tworzywa sztuczne, drewna (sklejki, płyt MDF i HDF) czy aluminium. CNC 
Podstawowe cechy i dane techniczne:

Obszar roboczy 1300x2500x250mm
Dokładność: 0,03mm

Grawerowanie i laser

Świadczymy usługi grawerowania i znakowania laserowego. Technologia ta dzięki swojej wysokiej dokładności pozwala na wykonanie nawet najmniejszej grafiki o wysokim stopni rozdzielczości. 
Grawerowanie za pomocą lasera światłowodowego jest trwałe, odporne na ścieranie i czynniki atmosferyczne.
 Prosimy o przesłanie projektu do wykonania abyśmy mogli omówić wszystkie szczegóły.

Bramka dezynfekująca

Bramka ma zastosowanie jako szybkie i delikatne rozwiązanie do dezynfekcji przychodzących i wychodzących ludzi. Zmniejsza rozprzestrzenianie się patogenów, wirusów i grzybów. Prosta i higieniczna obsługa za pomocą automatycznego czujnika ruchu.
Jesteśmy nowoczesną firmą spełniającą europejskie standardy. 

W naszej ofercie znajdziecie  maszyny, urządzenia, linii produkcyjnych dla przemysłu AGD, RTV, przemysłu spożywczego, przetwórczego, motoryzacyjnego oraz lotniczego. Projekty wykonywane są z najwyższą starannością o szczegóły i detale. Zastosowanie nowych technologii pozwala projektować maszyny i urządzenia o najwyższej jakości spełniające wszystkie wymogi norm WE. Naszą misją jest zadowolenie klienta zawsze, przy każdym nawet najmniejszym zleceniu.

Chcesz zaprojektować własnego robota produkcyjnego ?
Skontaktuj się z nami:
- Biuro@oxygeneracja.pl
- Tel. 794 131 322

"Inżynier wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, kiedy nie można nic już dodać, ale kiedy nie można nic już zabrać." - Antoine de Saint-Exupéry

Video realizacji

Umów się na darmową konsultację!

Zobacz jak łatwo oszczędzać na prądzie.
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE
Bądź z nami w kontakcie na:
phone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram