PROFESJONALNE  PROJEKTOWANIE  MASZYN

Kompleksowe projektowanie i wykonywanie automatycznych pras i wielostanowiskowych urządzeń produkcyjnych.

Stanowiska montażowe

Produkujemy stanowiska montażowe, które charakteryzują się między innymi łatwością montażu, anodowaną konstrukcją aluminiową, aluminiowym blatem oraz możliwością wyboru dodatkowego wyposażenia i uzbrojenia. Stanowisko doposażyć można w prowadnice, wózki, balansery, oświetlenie czy akcesoria dodatkowe.

Ramiona reakcyjne

Produkujemy ramiona reakcyjne przeznaczone do eliminowania ciężaru oraz momentu obrotowego przenoszonego na rękę operatora. Ramiona reakcyjne mają zastosowanie zarówno do operacji pionowych jak i poziomych, zapewniają sztywne zamocowanie narzędzi co pozwala na zwiększenie dokładności montażu komponentów, większą dynamikę i osiągnięcie wysokich momentów obrotowych.

Pasy automatyczne

Jesteśmy producentem pras automatycznych Z 1, 2 lub 3 cylindrami prasującymi. Prasowanie odbywa się na stole obrotowym indeksacyjnym, co pozwala na jednoczesne wykonywanie kilku operacji przy zachowaniu dużej sztywności korpusu (poniżej 0,02 mm).
Cylindry śrubowe z silnikami Serwo pozwalają na pełną kontrolę nad procesem prasowania, tj. kontrolę siły, pozycji i ich wzajemnych zależności.

Manipulatory

Produkujemy manipulatory, które przeznaczone są do przenoszenia ładunków na zadane odległości - pneumatyczne, elektroniczne oraz automatyczne. 
Za pomocą wbudowanych uchwytów operator przy użyciu siły własnych mięśni lub za pomocą sterowania radiowego jest w stanie bezproblemowo przenosić, podnosić i pozycjonować ładunki o znacznej wadze.
Projektujemy manipulatory przemysłowe pneumatyczne, elektroniczne oraz automatyczne (sterowane radiowo)

Druk 3D

Oferujemy druk 3D na profesjonalnym sprzęcie. Możliwości są niemal nieskończone.
Technologia druku 3D w ciągu ostatnich kilku lat nieprzerwanie zyskuje na popularności. Druk 3D oraz modelowanie 3D dają niezmierzone morze możliwości, po które chętnie sięgają nie tylko przedsiębiorcy ale i klienci indywidualni. Technologia z powodzeniem jest wykorzystywana jako alternatywa dla produkcji o niskim wolumenie.

Ploter CNC

Świadczymy usługi frezowania i wiercenia na ploterze. Świadczymy usługi wycinania frezowania i wiercenia na ploterze CNC. Nasze precyzyjne urządzenie pozwala na obróbkę takich materiałów jak tworzywa sztuczne, drewna (sklejki, płyt MDF i HDF) czy aluminium. CNC 
Podstawowe cechy i dane techniczne:

Obszar roboczy 1300x2500x250mm
Dokładność: 0,03mm

Grawerowanie i laser

Świadczymy usługi grawerowania i znakowania laserowego. Technologia ta dzięki swojej wysokiej dokładności pozwala na wykonanie nawet najmniejszej grafiki o wysokim stopni rozdzielczości. 
Grawerowanie za pomocą lasera światłowodowego jest trwałe, odporne na ścieranie i czynniki atmosferyczne.
 Prosimy o przesłanie projektu do wykonania abyśmy mogli omówić wszystkie szczegóły.

Bramka dezynfekująca

Bramka ma zastosowanie jako szybkie i delikatne rozwiązanie do dezynfekcji przychodzących i wychodzących ludzi. Zmniejsza rozprzestrzenianie się patogenów, wirusów i grzybów. Prosta i higieniczna obsługa za pomocą automatycznego czujnika ruchu.
Jesteśmy nowoczesną firmą spełniającą europejskie standardy. Zajmujemy się projektowaniem maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych dla przemysłu AGD, RTV, przemysłu spożywczego, przetwórczego, motoryzacyjnego oraz lotniczego. Nasze projekty wykonujemy z najwyższą starannością o szczegóły i detale. Zastosowanie nowych technologii w powiązaniu z długoletnim doświadczeniem Naszej kadry pracowniczej pozwala projektować maszyny i urządzenia o najwyższej jakości spełniające wszystkie wymogi norm WE. Naszą misją jest zadowolenie klienta zawsze, przy każdym nawet najmniejszym zleceniu.


"Inżynier wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, kiedy nie można nic już dodać, ale kiedy nie można nic już zabrać." - Antoine de Saint-Exupéry

Video realizacji

Umów się na darmową konsultację!

Zobacz jak łatwo oszczędzać na prądzie.
UMÓW SIĘ NA KONSULTACJE
phone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram