Sosnowiec 41-200 ul. Stalowa 3/8
Poniedziałek- Piątek: 9.00 - 21.00
biuro@oxygeneracja.pl
INFOLINIA: 32 30 700 18
Sosnowiec 41-200 ul. Stalowa 3/8
Poniedziałek- Piątek: 9.00 - 21.00
biuro@oxygeneracja.pl
INFOLINIA: 32 30 700 18 

Fotowoltaika to nie tylko niższe rachunki!

Panele PV to technologia, która przetwarza promienie słoneczne na prąd. Oznacza to darmowe i odnawialne źródło energii. Dopasowana instalacja pod względem zapotrzebowania daje możliwość obniżenia rachunków za prąd nawet o 90%.
Większa odporność na zmiany cen energii elektrycznej
Wysoka trwałość i łatwość obsługi modułów PV
Niższe rachunki za prąd przez ponad 25 lat
Pomoc w uzyskaniu dofinansowania 
Korzystny wpływ na środowisko

Chcesz wiedzieć więcej? 
Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoim nowym źródle energii ⚡️

Fotowoltaika dla domu PRO
Formularz zabezpieczony certyfikatem SSL. Dbamy o Twoją prywatność.

Fotowoltaika Sosnowiec

Jak płacić mniej za prąd
i inne media?

Sytuacja na rynku cen surowców i energii jest bardzo dynamiczna. Przekłada się to na rosnące rachunki za prąd i ogrzewanie, które mocno uderzają w budżet wielu polskich rodzin i firm. 

Co warto zrobić, aby płacić mniej za prąd i ogrzewanie? Pomocne będą panele fotowoltaiczne.
logo oxygeneracja sosnowiec
4,9
google mapy oxygeneracja sosonowec ocena

Fotowoltaika Oxygeneracja
 opinie:

google
5.0

Profesjonalnie szybko ??polecam

Piotr M 24 października 2022
google
5.0

Zuch chłopaki . Profesjonalne doradztwo montaż i serwis. Godni polecenia

Łukasz Bl 6 października 2022
google
5.0

Wszystko zgodnie z założeniami. Polecam

Misia 22 maja 2022

Gwarantowane ceny
 energii elektrycznej w 2023 r. i podwyżki w 2024 r.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Jeśli szukają Państwo wykonawcy fotowoltaiki dla domu w Sosnowcu i na terenie całego Śląska, chętnie omówimy szczegóły naszej oferty i dobierzemy najlepsze rozwiązania.
? Skontaktuj się z nami
Jak podaje Biznes.gov.pl, mikroprzedsiębiorcy, małe i średnie firmy mogą w 2023 r. płacić mniej za energię elektryczną – 785 zł/MWh. Jest to jednak tymczasowe rozwiązanie. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki (URE) Rafał Gawin ocenia, że podwyżki rachunków za prąd są nieuniknione.
Ceny wzrosną prawdopodobnie w 2024 r., czyli w czasie, gdy do Polski wejdą przepisy wynikające z unijnego pakietu Fit for 55. Ich celem jest dążenie do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych o minimum 55% i pełnej neutralności klimatycznej. Komisja Europejska zaproponowała, by od 2027 r. zrezygnować z ogrzewania domów węglem lub gazem. W praktyce to kolejne podwyżki cen dla odbiorców indywidualnych i firmowych.

W Polsce nadal wykorzystuje się gaz i węgiel do ogrzewania i produkcji energii, a to wpływa negatywnie na środowisko naturalne i staje się coraz droższe. Alternatywą są odnawialne źródła energii. Są one przyjazne dla klimatu i tanie w eksploatacji. 

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i poznaj szczegóły rozwiązań, które pomogą obniżyć Twoje rachunki za prąd i ogrzewanie.

Komponenty OZE i usługi instalacyjne będą coraz droższe

Kryzys energetyczny w Europie związany z agresją Rosji na Ukrainę sprawił, że wiele państw zdecydowało się na inwestycję w rozwiązania OZE. W Niemczech do końca 2023 r. ma być zainstalowanych 500 tys. pomp do ogrzewania domów, a do 2024 r. – ponad 6 mln.

Ogromny popyt zachodnich sąsiadów wpłynie na ceny pomp ciepła w całej Europie. Tym bardziej że od stycznia 2024 r. w Niemczech będzie obowiązywał dekret zabraniający instalowania jakichkolwiek urządzeń grzewczych na paliwa kopalne.

Zastanawiasz się nad rozwiązaniami OZE dla swojego domu lub firmy? Dynamiczna sytuacja na rynku pokazuje, że warto pomyśleć o instalacji modułów fotowoltaicznych czy pompy ciepła już teraz, ponieważ później będzie tylko drożej.

Fotowoltaika dla domu i pompa ciepła to niższe rachunki za ogrzewanie

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak zamienić drogi gaz na bezpłatny prąd. Dzięki temu kocioł gazowy może stać się dodatkowym, a nie głównym źródłem ogrzewania, co obniży Twoje rachunki.
fb img 1674651403037

Panele fotowoltaiczne to punkt wyjścia dla wielu innych urządzeń.

Wprawdzie nie trzeba mieć fotowoltaiki, aby zainstalować pompę ciepła, ale w duecie to rozwiązanie zapewnia dodatkowe korzyści.
Zapisz się na bezpłatną wycenę

Pompa ciepła jest ekologicznym źródłem ogrzewania,

które zasilane jest energią elektryczną. Dla domu o pow. 140 mkw, który zamieszkują cztery osoby, szacunkowe miesięczne wydatki na prąd to ok. 400–450 zł. Jest to korzystna alternatywa dla cen węgla czy drewna, a przy tym technologia ta jest czysta i przyjazna dla środowiska. Co więcej, istnieje sposób, aby ograniczyć koszty energii, którą zużywa pompa.
pompa ciepła foxessinwerter i pompa

Dostosowana pod kątem zapotrzebowania na prąd fotowoltaika dla domu

o mocy ok. 10 kW może obniżyć koszty działania pompy ciepła do 0 zł. Koszt ogrzewania jest minimalny lub zerowy, a przy tym przez cały rok gospodarstwo domowe lub firma mają zapewnioną CWU. Co więcej, w upalne dni pompa ciepła może wprowadzać chłodne powietrze do pomieszczeń, zapewniając przyjemny chłód.
Skontaktuj się z nami

Panele fotowoltaiczne i magazyn energii

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje. Jeśli szukają Państwo wykonawcy fotowoltaiki dla domu w Sosnowcu i na terenie całego Śląska, chętnie omówimy szczegóły naszej oferty i dobierzemy najlepsze rozwiązania.
Skontaktuj się z nami

Możliwość gromadzenia nadwyżek 

wyprodukowanej energii elektrycznej to szansa na uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców, ale także okazja na poprawę bezpieczeństwa energetycznego. Wiele osób i firm nie chce przekazywać nadwyżek do operatora i ponosić 20% kosztów (net-metering) lub kupować prądu po cenach wyższych niż cena sprzedaży operatorowi (net-billing).

Właściciele domów lub firm wykorzystują magazyny także do zabezpieczenia energii, którą zasilane są piece gazowe. Urządzenia zapewniają prąd także infrastrukturze bezpieczeństwa (kamery i monitoring), oświetleniu, a także sieci Wi-Fi.
phone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram